lte

LTE- co to je? LTE – LONG TERM EVOLUTION je technologie určená pro vysokorychlostní internet v mobilních sítích. LTE je synonymem rychlého internetu.
 
Co LTE způsobuje v televizním příjmu? I když je LTE frekvenčně nad televizním pásmem, většina antén ho dokáže přijmout a pokud je vysílací buňka dostatečně blízko, dokáže takřka znemožnit TV příjem.  Ano jsou antény, které mají svou mechanickou konstrukcí toto pásmo potlačené, ale né vždy to pomůže.
 
Jak se LTE bránit? Je třeba si uvědomit, že bez kvalitní diagnostiky to bude vždy jen způsob POKUS-OMYL. Pokud máte problém s TV příjmem, nemusí být na vině vždy LTE. Příčin může být opravdu hodně. Od špatně nasměrované či zvolené antény až po technickou závadu na zesilovači. Pokud jde skutečně o problémy vzniklé LTE je několik způsobů jak se s daným problémem vypořádat. Většinou stačí použít LTE FILTR mezi anténu a zesilovač. Jak jsem psal výše, vyplatí se oslovit antenářskou firmu. I když firmě zaplatíte nějaké peníze, vyvarujete se nákupu různých a v mnohých případech  nepotřebných komponentů. 

U polských skoroantén a dalších zázraků, které mají širokopásmový zesilovač bez omezení LTE integrován přímo v anténě, řešení není.

A věřte, bude ještě hůř. Až mobilní operátoři dostanou část televizního pásma od 49 kanálu a spustí LTE naplno.

Pokud to však chcete zkusit sami, na obrázku je příklad jak by to mohlo fungovat.


LTE
 

Pokud butete mít nějaké dotazy, napište mi,  rád odpovím.


                                                                                                   Tomáš Zelinka
 
Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně